Noskaties! Skatītāja ar stāstu par Putinu sasmīdina militārās jomas ekspertu

© Ekrānšāviņš no TV24 video

Visai amizanta situācija piedzīvota kādā TV raidījumā Latvijā. Tur kāda skatītāja ar stāstiem par Krievijas prezidentu Vladimiru Putinu sasmīdinājusi militārās jomas ekspertu Jānis Slaidiņu un raidījuma vadītāju Jāni Labuci.

Kā redzams televīzijas kanāla TV24 publicētajos raidījuma kadros, tad raidījuma "Aktuālais par karadarbību Ukrainā" laikā ar raidījuma vadītāju un viesi ēterā aprunājusies kāda kundze, kura ne vien izcēlusies ar īstu stāstnieces talantu, bet ēterā izklāstījusi arī visai interesantus stāstus par Krievijas prezidentu Vladimiru Putinu.

Tiesa, kundze gan nav paskaidrojusi, no kurienes šos stāstus ņēmusi, tomēr arī raidījuma vadītājs uzslavēja dāmu par teicamo stāstīšanas prasmi.

Slavenības

Megana Mārkla un princis Harijs tik tikko bija paziņojuši, ka strādā pie jauna "Netflix" projekta, kad internetā izcēlās skandāls. Tas, protams, ir saistīts ar karalisko ģimeni. Nelielā nākamā dokumentālā seriāla tīzerī Harijs atklāja sava vecākā brāļa rīcību, kas Meganu vienkārši noveda līdz histērijai, ziņo "Express".

Svarīgākais