Ukraiņu influencere, pasaules lielāko vaigu īpašniece veikusi kārtējo operāciju; fani ir noraizējušies

© Ekrānuzņēmums no Instagram

Ukrainā pazīstamā influencere Anastasija Pokrišuka, kas pasaulē zināma kā lielāko vaigu kaulu īpašniece, atkal gūlusies zem skalpeļa. Influenceres fani ir pamatīgi noraizējušies par sava elka veselību, vēsta "Daily Star".

Anastasija satraukusi savus kvēlākos fanus, kad sociālajā medijā "Instagram" publicējusi bildes no kādas Turcijas klīnikas.

Influencere kārtējo reizi nolēma palielināt jau tā apjomīgās krūtis.

Anastasija ir iecienījusi dažādas plastiskās operācijas un skaistumkopšanas procedūras. Viņa regulāri ar to dalās saviem faniem sociālajos medijos.

Tomēr ik pēc katras jaunas operācija fanu satraukums par influenceres veselību un dzīvību pieaug. Vairāk fani "Instagram" komentāru sadaļā norāda, ka baidās par to vai viņas "ķermenis spēs šo visu izturēt".

View this post on Instagram

A post shared by Anastasiia� (@justqueen88)

Vairāki influenceres fani pauda raizes par Anastasijas veselību:

"Un kas nebija labi ar iepriekšējiem [implantiem]?"

"Kāpēc jūs tik bieži pārveidojat savas krūtis?"

"Šīs medicīniskās iejaukšanās atstās sekas. Jūs nenodzīvosiet līdz 50."

"Man nav nekā pret šo visu, bet agri vai vēlu ķermenis to vairs nepieņems."

Maz ticams, ka Anastasija ņems vērā satraukto fanu viedokli un padomus, jo viņa jau gadiem ilgi ir aizrāvusies ar mākslīgo skaistumu. Pirmo procedūru, sejas injekcijas, viņa veica 26 gadu vecumā. Tagad 32 gadus vecā influencere ir veikusi tik daudz manipulāciju, ka vairs pat nezina to īsto skaitu. Par spīti tam, ka daudziem Anastasijas izskats neliekas pievilcīgs, viņai savs ķermenis ļoti patīk. “Pēc tam, kad es veicu injekcijas un redzēju izmaiņas savos vaigos, es tajos iemīlējos…"

Slavenības

Megana Mārkla un princis Harijs tik tikko bija paziņojuši, ka strādā pie jauna "Netflix" projekta, kad internetā izcēlās skandāls. Tas, protams, ir saistīts ar karalisko ģimeni. Nelielā nākamā dokumentālā seriāla tīzerī Harijs atklāja sava vecākā brāļa rīcību, kas Meganu vienkārši noveda līdz histērijai, ziņo "Express".

Svarīgākais