"Emociju daudz!" Vēl viens kurzemnieks tiek pie ievērojama laimesta

© Reuters/SCANPIX/LETA

Šīs nedēļas sākumā tika vēstīts par kādu kurzemniecie, kura loterijā pirmo reizi Latvijā laimējusi vienu miljonu eiro. Tiesa, šonedēļ viņai pievienojies vēl kāds veiksmnieks, kurš arī ticis pie ievērojama laimesta.

Kā liecina informācija "Latvijas loto" mājaslapā, tad šoreiz veiksme uzsmaidījusi kādam kurzemniekam, kas strādā par autovadītāju.

Veiksmīgā loterijas biļete viņam atnesusi 10 000 eiro laimestu.

"Emociju bijis daudz, pārsteigums, prieks un šoks," neslēpj laimesta ieguvējs. Plānots, ka laimests tikšot tērēts mājokļa remontam.

Jau vēstīts, ka šī gada aprīlis ieies Latvijas momentloteriju vēsturē ar faktu par lielāko momentloterijas laimestu, jo momentloterijā Miljons ir laimēts pirmais 1 000 000 eiro. Veiksmīgā loterijas biļete tika iegādāta iLOTO, un laimētāja ir kurzemniece, kura strādā finanšu nozarē. Ievērojamais laimests veiksminiecei tiks izmaksāts jau šonedēļ.

Veiksmīgā kurzemniece atklāj, ka jau sen dzīvojusi ar domu, kā būtu, ja būtu? "Es biju iedomājusies, ka esmu jau laimējusi vērtīgu naudas laimestu, un iztēlojos, kā varētu īstenot savus plānus." Liktenīgajā dienā laimētāja pēc darba sākusi gatavot vakariņas un, kavējot laiku, nolēmusi telefonā iegādāties momentloteriju. Viņa iegādājusies momentloterijas Bingo biļeti, kurā atklājies 50 eiro laimests. Par laimēto naudu veiksminiece iegādājusies divas Sporta loterijas biļetes un divas momentloterijas Miljons biļetes, no kurām viena izrādījās īpaši vērtīga, jo zem skaitļa 19 slēpās 1 000 000 eiro laimests. "Emocijas bija neaprakstāmas - nevarēju saskaitīt nulles, vairākas reizes vēros sava telefona ekrānā, lai pārbaudītu, vai acis nemelo. Tas bija nemiers, uztraukums un prieks," ar smaidu stāsta laimētāja. Virtuve laimētājai esot īpaša vieta, jo tur viņa ne tikai gatavo, bet arī ada, šuj, un, kā izrādās, arī laimē miljons eiro. Ar plāniem, kā izmantot ievērojamos naudas līdzekļus veiksminiece nesteidzas, viņa saprot, ka viss ir prātīgi jāpārdomā.

Slavenības

Derens Brauns, britu burvis, kurš ieguva slavu pēc TV šova Mind Control 2000. gadā, pēkšņi nokļuvis uzmanības centrā, kad uzmanība tika pievērsta viņa decembra ierakstam sociālajos tīklos par Keitu Midltoni, ziņo Newsweek.

Svarīgākais