Magones bijušais vīrs saukā viņu par sātanu un aizliedz viņai ņemt bērnu klēpī

© Foto: Dmitrijs Suļžics/F64

Realitātes šova “Slavenības. Bez filtra” zvaizgnes Magone Liedeskalna izbauda laisku dienu Rīgā kopā ar saviem draugiem. Pusdienu laikā, sarunas ievirzījušās par Magones nesen šķirto vīru Žani. Izrādās, viņas bijušais vīrs nepildot tiesas lēmumu - maksāt alimentus un publiski saukājiet viņu par sātānu!

Magone izbauda kārtīgu Rīgas dienu kopā ar saviem draugiem - Andri un Dainu. Sarunu laikā sieviete atzīstas, kas bijušais vīrs, lietuvietis Žanis, nemaksājot alimentus un, Magonei nezinot, ir nokristījis abu kopīgo bērnu.

Žanis ir aizliedzis man bērnu klēpī paņemt, ja es to izdarīšu, viņam roka nokaltīšot.

Sieviete ir satraukta un izbiedēta par bijušā vīra izderībām, jo tās vairs neesot pieņemams. Viņai pat šķiet, ka Žanis ir psihiski nelīdzsvarots.

Vai bijušais vīrs nāks klajā ar vēl kādu nomelojošu paziņojumu? Skaties realitātes šovu “Slavenības. Bez filtra” no pirmdienas līdz ceturtdienai 19.25, kanālā STV Pirmā!

Slavenības

TV personība un influencere Katrīne Vasiļevska viesojas raidījumā “Kad viņas satiekas”, kur pastāsta par šķiršanos ar savu meitu tēvu. Katrīne atklāj, ka meitas savu tēvu ne tikai nesatiek, bet arī nesaņem no viņa nekādu finansiālu palīdzību.

Svarīgākais