Atklāj ko nezināmu par prezidenta amata kandidātu Pīlēnu

© F64

Lai gan medijos vairāk izskanējušas ziņas par Uldi Pīlēnu kā arhitektu, uzņēmēju, politiķi un tagad arī prezidenta amata kandidātu, Zanes Piļkas-Karaļevičas un Edgara Orlova materiālā "Prezidenta kandidāta īstā dzīve" izdevumā "Privātā Dzīve" aprakstīti iepriekš maz zināmi brīži no Pīlēna dzīves.

Kā izrādās, lai nomierinātu prātu, Pīlēns glezno. Viņš ir aizrāvies ar gleznošanu un pats šo nodarbi sauc par krāsu meditāciju.

"Man nav izdmāta labāka metode prāta nomierināšanai un atslēgšanai kā ļauties emocionalitātei un zemapziņas vadībai," izdevumā "Ieva" izteicās Pīlēns.

Viņš uzliek 70.gadu blūzu, iet pie krāsām un audekliem un glezno, uzsverot, ka šis process ir viņa meditācija.

Slavenības

Šovā “Slavenības. Bez filtra” Kambalu ģimenes brīvdienās Lietuvā raisās interesantas sarunas – Olgas vecākā meita Lukērija ne reizi vien teikusi, ka atšķiras no savām māsām, kas liekot uzdot jautājumus – vai tiešām visām trim ir vieni un tie paši bioloģiskie vecāki. Kaspars sāka runāt par laiku īsi pirms Lukērijas dzimšanas. Tolaik viņš bieži ballējies Rīgā, un, iespējams Olga un Kaspars jau bijuši pazīstami tolaik?

Svarīgākais