Viņķele pastāsta par dēla piedzīvoto Tallinas kvartālā

© Oksana Džadana/ F64 Photo Agency

Bijusī veselības ministre Ilze Viņķele mikroblogošanas vietnē twitter publicējusi ierakstu, kurā pastāstījusi par dēla piedzīvoto situāciju Tallinas kvartālā Rīgā.

"Dēls stāstīja, ka vakar (šorīt) agri Tallinas kvartālā briedusi spriedzīte. Padaudz krieviski runājošu apmeklētāju un tā… Domājuši un izdomājuši lauzties uz rokām. Saspīlējums prom, labas sajūtas klāt, miers mājās. Vaicāju - kādā valodā tad beigās runājāt? Visās. Šķīrās kā draugi," publikācijā mikroblogošanas vietnē twitter atklājusi I.Viņķele.
Jau vēstīts, ka par saķeršanos ar krievu valodā runājošu personu reiz nekautrējās atklāt arī režisors un aktieris Intars Rešetins.
Portāls "tautaruna.lv" jau rakstīja, ka aizvadītā gada oktobrī aktieris atklāja, ka "uz ielas izbļaustījās ar vienu krievu. It kā sākās viss par sīkumu, atteicos runāt ar viņu krieviski, bet vārds pa vārdam un abās pusēs asinis sāka vārīties pa īstam. Ja abiem blakus nebūtu bērni, domāju, mēs ietu tālak."
Vairāk par to var izlasīt šeit.

Slavenības

Kāds amerikānis, kurš sociālajos tīklos izteica draudus dziedātājai Teilorei Sviftai, tika aizturēts īsi pirms viņas koncerta Vācijas pilsētā Gelzenkirhenē un tiks turēts apcietinājumā, līdz beigsies viņas koncerti Vācijā, ceturtdien paziņoja policija.

Svarīgākais