Uģa Kuģa sieva sacer dzejoli vīram. Noskaties video un smieklu deva garantēta!

© Ģirts Ozoliņš/F64

Pašmāju realitātes šovā “Ģimene burkā” katras ģimenes uzdevums ir stiprināt savas attiecības ar vēlmju burku. Pozitīvākā no visām ģimenēm viennozīmīgi tiek dēvēts Kuģu pāris, taču jaunākajās sērijās abu starpā ir vērojama spriedze. Vai ģimenē ir izveidojusies attiecību krīze?

Vēloties pārvarēt attiecību krīzi un sagaidīt no sievas romantiskāku attieksmi, Uģis Kuģis kā vienu no vēlmju burkas uzdevumiem adresējis sievai Lindai. Viņai ir jāuzraksta mīlas dzejolis savam vīram. Proti, sievai, esot vienatnē, jāatceras skaistie mirkļi kopā ar Uģi un tie jāietērpj kaislīgās dzejas rindās.

Lai nepazaudētu burkas uzdevumi, Linda negribīgi sacer dzejoli, kura nosaukums ir “Kaislīgais mīlas krūms”, taču tas ir gana amizants un Uģim brīžam šķiet, ka nepiedienīgi vedinošs.

Pretēji nosaukumam dzejolis sanāk skarbi reālistisks, jo Linda tur piemin Uģa ausu sēru un citas personīgas detaļas.

Noskaties video un smieklu deva garantēta!

Slavenības

Andris un Liene Kiviči bieži nonāk sabiedrības redzes lokā. Diemžēl visbiežāk tieši dažādu nepatīkamu notikumu dēļ. Šoreiz sabiedrībā sašutuma vētru izsaukusi Kiviču vieglprātīgā, varētu pat teikt, nolaidīgā un bezatbildīgā attieksme pret saviem mājdzīvniekiem.

Svarīgākais