Prinča Harija prasība pirms karalienes nāves šokē karalisko ģimeni

© EPA/SCANPIX/LETA

Prasības, ko princis Harijs izvirzījis vien dažas stundas pirms karalienes Elizabetes II nāves, šokējušas britu karalisko ģimeni.

Kā vēsta izdevums "The Mirror", tad Saseksas hercogs princis Harijs tobrīd atradies Lielbritānijā. Lai gan brīdī, kad karalienes Elizabetes II stāvoklis kļuvis kritisks Harijs devās ceļā, lai ar privāto reisu nokļūtu pie viņas, viņš nepaspēja karalieni satikt pirms viņa devās mūžībā.

Brīdī, kad Harijam bijusi iespēja apciemot karalieni kopā ar brāli Viljamu, viņš izvirzījis prasību, ka vēlas, lai ceļā viņam pievienojas arī sieva Megana. Nesaskaņu dēļ karaliskā ģimene bijusi šokēta par lūgumu un uzvedību šādā brīdī, kā rezultātā princis Čārlzs šo dēla lūgumu noraidījis.

Jau vēstīts, ka savā grāmatā "Spare" princis Harijs aprakstījis, ka par karalienes Eliabetes II nāvi uzzinājis brīdī, kad jau atradies lidmašīnā.

Slavenības

Supermodele Naomi Kempbela pirmo reizi atklāja to, ka viņas bērni piedzima, pateicoties surogātmātei. Visi par to jau baumoja, jo Kempbelas pirmais bērns piedzima, kad viņai bija 50 gadi (viņai tagad ir 54 gadi), un viņa pati netika redzēta stāvoklī, taču iepriekš Kempbela nekad publiski nerunāja par surogātmāti.