VIDEO: Nofilmē Keitas Midltones "nerātnības"

© SIPA/Scanpix/LETA

Internetā populārs kļuvis video, kurā Keita Midltone izmēģina kādu Karību jūras delikatesi, kurai piedēvētas uzbudinošas īpašības. Video var dzirdēt Ketrīnu jokojam, atzīmējot: "Es esmu nedaudz azartiskāka par Viljamu."

2022. gada martā, viesojoties Bahamu salās, Kembridžas hercogs un hercogiene tika uzaicināti apskatīt jūras radību mazuļus un nogaršot vietējo delikatesi "conch pistol".

Video Keita tur rokās strēmeli, kas nāk no gliemežvāka iekšpuses, ko parasti dēvē par gliemežvāka vīrieša dzimumorgāniem (patiesībā to var atrast gan uz vīriešu, gan sieviešu gliemežvākiem, un to jūras radības izmanto nevis lai pārotos, bet gremošanai) un pēc tam ieliek to mutē, pūļa aplausiem skanot.

Delikatese ir pazīstama kā Karību jūras reģiona afrodiziaks un dažkārt tiek saukta par "Bahamu Viagru," raksta Marieclaire.

Slavenības

Citi eksprezidenti laiku pa laikam parādās kādā publiskā pasākumā, taču par eksprezidentu Andri Bērziņu nekas nav zināms. Laumas Lapsas materiālā "Esmu laucinieks un tāds mūžam palikšu!" izdevumā "Privātā Dzīve" Bērziņš stāsta, ar ko patlaban nodarbojas.

Svarīgākais