Lauris Reiniks pastāsta par populāru realitātes šovu; "Fui, man no domas vien šis liekas pretīgi"

© pixabay.com

Latvijas sabiedrību zināmā mērā nošokē Laura Reinika "Twitter" ievietotais ieraksts par kādu Kanādā populāru realitātes šovu. Lielai daļai mūsu sabiedrības tas škiet nepieņems.

Laauris Reiniks raksta: "Ja tev likās, ka neko jaunu realitātes šovu lauciņā vairs nevar izdomāt, nu nu nu.. "MILFu muiža" (MILF manor) Kanādā gūst milzu popularitāti. Vientuļās mātes vēlas iepazīties ar jauniem čaļiem, BET ieraugot dalībniekus, pretī visām ir arī pašas dēls"

Komentētāji:"Nav tāds šovs, kur veči un viņu meitas tur? Vai tas jau skaitītos perversi?"

"Fui, man no domas vien šis liekas pretīgi"

"Mnja. Dabīgi novecot man tomēr šķiet skaistāk, nekā šādi."

Tajā pašā laikā vairāki šo šovu ir jau redzējuši un tas viņiem škiet interesants: "pāris sērijas nolūrējām - diezgan cringy a ko darīt ?! lūrēs tālāk, diskomamma un viņas puika vnk krīpi abi"

"Runā jau, ka no zinātniskā viedokļa, vecāka sieviete un jaunāks vīrietis esot saderīgāks variants par pretējo. Ja padomā, tas varētu kļūt izplatītāks. Viss mainās, sievietēm nav vajadzīga aizsardzība un uzturēšana, ir iespēja ilgāk izskatīties labi (tradicionālā izpratnē) u.tml."

Slavenības

Uzņēmēja un influencere Elīna Didrihsone savus sekotājus sociālajos tīklos informē gan par savām veiksmēm, gan neveiksmēm. Tā Elīna atklājusi, cik sarežģīta sitiācija izveidojusies ar maisiņiem, kas tika ražoti viņas veikalam "Elyndi".