Princis Harijs atgriežas Londonā un nonāk tiesas priekšā

© EPA/Scanpix/LETA

Kamēr Lielbritānijā runā par to, vai princis Harijs ieradīsies uz Čārlza III kronēšanu, viņš negaidīti ieradās mājās pusotru mēnesi pirms svinībām. Fakts ir tāds, ka Harijs tika izsaukts uz tiesu sakarā ar tiesas prāvu ar tabloīdu Daily Mail. Viņš ir viens no septiņiem sabiedrībā zināmiem cilvēkiem, kuri apsūdz žurnālistus par iejaukšanos viņu privātajā dzīvē.

Pagājušajā gadā slavenību juristi izplatīja paziņojumu, ka viņu rīcībā ir pierādījumi izdevuma vainai: tas nolīga privātdetektīvus, uzpirka cilvēkus, tostarp likumsargus, un žurnālisti nekavējās saņemt informāciju, uzdodoties par citām personām.

Kā ziņo The Guardian, tiesas sēde notiks marta pēdējā nedēļā.

Starp citu, tieši Daily Mail princis nosauca par vainīgu savas sievas Meganas Mārklas spontānajā abortā, raksta Super. 2019. gadā izdevums publicēja bijušās aktrises personisku vēstuli, kuru viņa rakstīja savam tēvam Tomasam.

Turklāt Harijam vienmēr ir bijusi nepatika pret medijiem, jo viņš savas mātes princeses Diānas nāvē vaino tieši žurnālistus.

Slavenības

Raidījuma "Ģimene burkā" dalībnieku Graudiņu ģimenes mamma Kerkira ļoti mīl pilnveidot un dažādot savu augumu, arī šoreiz Kerkirai ir padomā kas īpašs un uz mūžu paliekošs - viņa ieradusies uztetovēt savu vārdu. Gatavojoties tetovēšanai, Kerkira kavējas atmiņās no pirmā randiņa ar vīru Edgaru, kurā viņš Kerkirai izteicis visai savādu lūgumu.