Laima Vaikule: Turpināšu dziedāt krievu valodā

© Kaspars Krafts/F64

Pēc Ukrainas kara sākuma dziedātāja Laima Vaikule to asi nosodīja . Dziedātāja arī paziņoja, ka vairs neuzstāsies Krievijā. Taču, neskatoties uz to, māksliniece turpina dziedāt krievu valodā un negrasās no tā patteikties. Tā viņa izteicās Youtube raidījumā "И Грянул Грэм".

"Man bija bail, ka es vairs nevarēšu dziedāt krieviski. Un meitene no Ukrainas, ar kuru es toreiz sazvanījos, no Freedom ballet, administratore, viņa mani mierināja, veda pie prāta.

Un pamazām sapratu, kāds tam sakars ar valodu? Tā tik vēl trūka, lai atņem pašu krievu valodu. Man atņēma visu," izteicās Vaikule.

Laima Vaikule brīvi turpina dziedāt un runāt krieviski. Iepriekš viņa jau atzinusi, ka tieši ukraiņu draugi pārliecinājuši nepamest darbu un izpildīt Krievijā populāros hitus. Tagad Vaikule turpina koncertēt.

Slavenības

Derens Brauns, britu burvis, kurš ieguva slavu pēc TV šova Mind Control 2000. gadā, pēkšņi nokļuvis uzmanības centrā, kad uzmanība tika pievērsta viņa decembra ierakstam sociālajos tīklos par Keitu Midltoni, ziņo Newsweek.

Svarīgākais