Mūrnieci uz interviju aicina vīrietis, kurš iepriekš izteicies, ka viņa ir "veca, resna un neglīta"

© Ekrānuzņēmums / Facebook

Bijusī ministre un uzņēmēja Linda Mūrniece mikroblogošanas vietnē "Twitter" dalās ar piedzīvoto aizvadītajā pusnaktī. 

Mūrniece saņēmusi uzaicinājumu uz interviju, ko piedāvā vīrietis, kurš, kā pati Mūrniece apgalvo, pirms dažiem gadiem izteicies par viņu neglaimojoši.

"Sen neviens nebija uzrunājis intervijai gandrīz pusnaktī. Pēc acīmredzami smagi formulētās ziņas kungs mēģināja arī sazvanīt… 23.46. Pēdējo reizi pirms dažiem gadiem šis pats ieinteresētais publiski lika man skatīties spogulī, jo es pati nezinot, ka esmu veca, resna un neglīta," raksta Mūrniece.

Citi Twitter lietotāji komentē:

Naivā: "Pag, neko nesaprotu. Kam ir adresēts "sveiks" un "vai Tu būtu nācējs"? Kaķim? Sunim? Papagailim? Kādam vīrieškārtas draugam?"

Mārtiņš: "Nu, te līdz aprīlim vēl ir laiks kļūt no "nācēja" par "nācējs"."

Katriin:"Es nenāktu principā,kaut vai arī tāpēc, ka ziņa sastādīta nekorekti,it kā tiek uzrunāti tikai vīrieši un izmantota vīriešu dzimte.Nez,man izskatās,ka sūta visiem pēc kārtas vienu un to pašu,bez uzrunas vārdā. Pfff,lai iet d...t,iemācās komunicēt un atbildēt par saviem vārdiem!"

Signe: "Nu, ir cilvēki, kam diena sākas vairāk uz vakara pusi, un pusnakts ir vairāk, kā pusdienas laiks."

Ēriks: "Un cilvēks pat nesaprot, kur ir viņa problēma..."

Slavenības

Raidījuma "Ģimene burkā" dalībnieku Graudiņu ģimenes mamma Kerkira ļoti mīl pilnveidot un dažādot savu augumu, arī šoreiz Kerkirai ir padomā kas īpašs un uz mūžu paliekošs - viņa ieradusies uztetovēt savu vārdu. Gatavojoties tetovēšanai, Kerkira kavējas atmiņās no pirmā randiņa ar vīru Edgaru, kurā viņš Kerkirai izteicis visai savādu lūgumu.