Aktrise Gvineta Paltrova stājusies tiesas priekšā

© Scanpicx

Tiesas process notiek par notikumiem, kas norisinājušies 2016.gadā.

Incidents notika 2016. gada februārī iesācēju trasē slēpošanas kūrortā, kur Paltrova atradusies kopā ar ģimeni.

Acu ārsts Terijs Sandersons apgalvo, ka sievietes slēpošana bija "nekontrolējama" un Paltrova viņam uzslēpojusi virsū, izraisot "smadzeņu traumu, četras lauztas ribas un citus nopietnus ievainojumus".

Paltrova ir iesniegusi pretsūdzību. Viņas advokāts sacīja, ka avārijā vainojams pats Sandersona kungs.

76 gadus vecais Sandersons pieprasa atlīdzināt zaudējumus 300 000 ASV dolāru apmērā. Viņš atteicās no iepriekšējās prasības par 3,1 miljonu ASV dolāru.

50 gadus vecā Oskara balvas ieguvēja pretprasībā prasa 1 ASV dolāru zaudējumu atlīdzību, kā arī juridiskās nodevas.

Slavenības

Gluzunovu ģimene šovā “Slavenības. Bez filtra” pusdieno mierīgā gaisotnē, un Artjoms dalās ar stāstu par kārtējo krāpnieku mēģinājumu viņu ievilināt vieglas naudas solījumos — 800 dolāri dienā. Elīna atceras pazīstamas meitenes pieredzi ar viltvārdi no ārzemēm, kurš izmantoja romantiskas jūtas, lai izkrāptu naudu. Artjoms uzsver, ka jebkura aizdomīga informācija vienmēr ir rūpīgi jāpārbauda.

Svarīgākais