Šleseru satriec foto no Rīgas lidostas

© Mārtiņš Zilgalvis/F64

Saeimas deputāts Ainārs Šlesers neslēpis sašutumu par foto no Rīgas lidostas, kuru viņam atsutījis kāds neapmierināts pasažieris.

Sociālajā tīklā Facebook publicētajā foto redzami pasažieri, kas sliktos laika apstākļos stāv garā rindā, lai tiktu lidmašīnā.

Šlesers foto redzamo sauc par murgiem un kritizē gan lidostas, gan nacionālās aviokompānijas "airBaltic" pārstāvjus.

"Kad beigsies šie murgi lidostā, kad cilvēkiem jāstāv ārā aukstumā, lietū vai sniegā pie AirBaltic trepītēm, laikā, kad visi lidostas trapi stāv tukši?

Kāpēc lidosta Rīga un AirBaltic visu laiku pazemo un smejas par cilvēkiem, kāpēc cilvēki nevar iekāpt lidmašīnā pa tiešo no termināla ejot pa trapu?
Kariņa valdība ir iegrūdusi simtiem miljonu AirBaltic glābšanā, bet lidsabiedrībai ir nospļauties uz Latvijas iedzīvotāju un ārvalstu viesu ērtībām," raksta Šlesers.
Viņš piebilda, ka neapmierināto pasažieru skaits ir ļoti liels un domā, ka būs jāizsauc uz Saeimu lidostas un "airBaltic" vadība.

Slavenības

Raidījuma "Ģimene burkā" dalībnieku Graudiņu ģimenes mamma Kerkira ļoti mīl pilnveidot un dažādot savu augumu, arī šoreiz Kerkirai ir padomā kas īpašs un uz mūžu paliekošs - viņa ieradusies uztetovēt savu vārdu. Gatavojoties tetovēšanai, Kerkira kavējas atmiņās no pirmā randiņa ar vīru Edgaru, kurā viņš Kerkirai izteicis visai savādu lūgumu.