"Ārsti nevarēja!" Magone atklāj brīnumainu stāstu par dēla izveseļošanos

© Ekrānšāviņš no video

"Liels cilvēks manās acīs un arī pasaulē!" Tā par trimdas latvieti Veltu Sniķeri izsakās TV raidījuma "Slavenības. Bez filtra" dalībniece Magone Liedeskalns.

"Dēlu nolādēja pie dzemdībām vecmāte. Ar Žani salamājās. Dēlam piecus mēnešus strutoja acis. Angļi izārstēt nevarēja. Es aiznesu Veltai, viņa man saka - iedod savu bērniņu rokās," vairākus gadus senus notikumus atminās Magone.

"Es iedodu viņu klēpī, viņa paņēma, skatās viens uz otru, runā, mutes vaļā, bet ne skaņas. Es aizvedu dēlu mājās, bet pirms braukšanas viņa saka, ka dēliņš izstāstīja, ka viņam ļoti, ļoti sāp."

"Aizvedu bērnu mājās, dēls vesels. Es pēc tam zvanu un viņai saku, ka viņai ir dziedināšanas dāvanu, par ko neviens nezina. Viņa pasmaidīja un neko arī neteica. Ārsti ar antibiotikām nevarēja iztīrīt. Pieci mēneši ārsti nevarēja. Velta paturēja rokā un izdziedināja," apgalvo Magone.

Slavenības

Derens Brauns, britu burvis, kurš ieguva slavu pēc TV šova Mind Control 2000. gadā, pēkšņi nokļuvis uzmanības centrā, kad uzmanība tika pievērsta viņa decembra ierakstam sociālajos tīklos par Keitu Midltoni, ziņo Newsweek.

Svarīgākais