Soctīklus "uzspridzina" jauns Pugačovas, Galkina un Vaikules selfijs

© Dmitrijs Suļžics /F64

Nesen Laima Vaikule ar koncertiem uzstājās Izraēlā – uz koncertu Telavivā ieradās arī dziedātājas senie draugi, Alla Pugačova un Maksims Galkins.

"Kā gan lai neaizietu, neatbalstītu viņu, ja Laimočka atbraukusi?! Viņa ir apbrīnojami spēcīga sieviete. Par spīti visam, viņa iet, strādā. Bija lielisks koncerts. Mums ļoti patika. Ja saņemu uzmanību no cilvēkiem, kuri ir man patīkami, tad, protams, iešu. Tikai vienu reizi neaizgāju, kad mani aicināja, jo bronhīts bija briesmīgs gandrīz mēnesi, joprojām klepoju, bet viss kārtībā, paldies Dievam! - dalījās Pugačova.

Laimas stilists Sergejs Usovs savā Instagram publicējis izcilo mākslinieku kopbildi, kuru parakstījis ar vārdiem "Talantu lokā".
View this post on Instagram

A post shared by Sergey Usov (@sergeyusov)

Jāpiebilst, ka foto plašu fanu reakciju. Komentētāji burtiski apbēra Pugačovu, Vaikuli un Galkinu ar dažādiem komplimentiem gan par izskatu, gan par talantu.

Slavenības

Citi eksprezidenti laiku pa laikam parādās kādā publiskā pasākumā, taču par eksprezidentu Andri Bērziņu nekas nav zināms. Laumas Lapsas materiālā "Esmu laucinieks un tāds mūžam palikšu!" izdevumā "Privātā Dzīve" Bērziņš stāsta, ar ko patlaban nodarbojas.

Svarīgākais