Mūziķe Jenny May atklāti par attiecību krīzi ģimenē: Man bija ļoti grūti

© Ekrānuzņēmums/1188.lv

Paldies vārdu raisošajā sarunu raidījumā “Pasaki to skaļi!” ciemojās Iveta Feldmane, kas dalījās ar savu dzīvi pēc televīzijas starmešu gaismām. Šobrīd Iveta ir docētāja Mākslas akadēmijā. Savu paldies Ivetei veltīja mūziķe Jenny May jeb Maijs Stuģe. Mūziķe dalījās ar savu stāstu par laulības krīzi, kura gandrīz noveda līdz šķiršanās procesam.

“Ir bijis lūziens, bija mirklis, kad pamainījas dzīves uzskati, nebija skatījums vienā virzienā.”

Mūziķe ir precējusies ar uzņēmēju Gati Babri. Laulībā dzimušas divas meitiņas.Pāris arī 2021. gadā piedalījās attiecību raidījumā “Mīla burbulī”.

Jautāts, kā abi atraduši atpakaļ ceļu viens pie otra, Jenny May saka:

“Atpakaļ ceļš radās zemākajā punktā, kaut kā viss salīmējas atpakaļ, laikam mums vajadzēja sajust to sajūtu, kad mēs lēnām viens no otra ejam prom. Tanī mirklī mums bija dziļas pārdomas un taisni tajā lūzuma punktā mēs saprotam, ka pieļaujam kļūdu, bet to vajadzēja abpusēji saprast. Pēc šī lūziena attiecības ir kļuvušas daudz noturīgākas. Un spējam viens otru novērtēt, jo agrāk tas bija pašsaprotami, ka otrs ir blakām, tad tagad mēs viens otru ļoti novērtējam.”

Sarunu radījums “Pasaki to skaļi!” katru trešdienu plkst. 21.00, kanālā 360TV!

Slavenības

Derens Brauns, britu burvis, kurš ieguva slavu pēc TV šova Mind Control 2000. gadā, pēkšņi nokļuvis uzmanības centrā, kad uzmanība tika pievērsta viņa decembra ierakstam sociālajos tīklos par Keitu Midltoni, ziņo Newsweek.

Svarīgākais