Žorža Siksnas mazdēls kļuvis par kvēlu putinistu

© Raitis Plauks/F64

Žorža Siksnas dēlam Jēkabam aprīlī apritēs četri gadi. Slavenais dziedātājs savu jaunāko atvasi bija paņēmis līdzi uz Latvijas basketbola izlases spēli “Arēnā “Rīga””, vēstīts Jura Vaidakova rakstā “Žoržs Siksna iziet sabiedrībā ar mazo dēliņu” žurnālā “Kas Jauns”.

Jēkabs nav vienīgais Žorža Siksnas bērns. Viņam ir meita Vlada, kura šobrīd dzīvo Nīderlandē un kurai pašai jau ir pieaudzis dēls. Ž. Siksnam kontaksts ar mazdēlu paputējis atšķirīgo politisko uzskatu dēļ, proti, mazdēls jūsmojot par “puķinu”.

Ž. Siksna nav piedalījies ne meitas Vladas, ne arī mazdēla audzināšanā. Par Vladas eksistenci viņs uzzināja tikai pirms vairāk nekā 10 gadiem. Kā savulaik atzinās Ž. Siksna, jaunības gados esot sagrēkojis.

Vairāk šeit

Slavenības

Divu meitiņu vecāki un raidījuma "Ģimene burkā" dalībnieki Vents un Elīna Strautmaņi pēc ilgāka laika izbauda laiku divatā, bez bērniem nesteidzīgi airējot pa upi. Atpūtas laikā pāris dalās sarunās, kurām ikdienā neatliek laika un Vents atklāj, ka baudot dabu, nemaz par savām atvasēm nedomā.