Zināms, kurā karaliskajā īpašumā varēs uzturēties Harijs un Megana

© Reuters/SCANPIX/LETA

Aizvadītajā nedēļā tika ziņots, ka princim Harijam un viņa sievai Meganai Mārklai atņemts karalienes Elizabetes II dāvātais īpašums Lielbritānijā. Tiesa, jaunākā informācija liecina, ka nav gluži tā, ka Saseksas hercogu pārim turpmāk nebūs vietas, kur uzturēties laikā, kad viņi nolems apmeklēt Lielbritāniju.

Šī gada maijā iecerēta karaļa Čārlza III kronēšanas ceremonija, uz kuru aicināti arī Saseksas hercogi. Lai gan abiem reiz piederošā Frogmoras kotedža tagad atdota citiem karaliskās ģimenes locekļiem, karalis laipni pārim atvēlējis apartmanetus Bekingemas pilī.

Kā zināms, tad šobrīd pāris kopā ar abām atvasēm mitinās 12 miljonus mārciņu vērtā īpašumā Kalifornijā.

Vārdā nenosaukti avoti izdevumam "The Sun" apgalvo, ka Harijam un Meganai dots laiks līdz oktobrim, lai atbrīvotu no viņu lietām Frogmoras kotedžu.

Slavenības

Raidījuma "Ģimene burkā" dalībnieks Uģis Kuģis dalās iespaidos par sava dēla dzimšanas dienas svinībām, kas izcēlušās ar iespaidīgām izmaksām un vislabākajām krišnaītu tradīcijām. Uģis Kuģis atklāj, ka svinības bija rūpīgi plānotas, lai radītu neaizmirstamu pieredzi gan dēlam, gan viesiem.

Svarīgākais