Noskaidrojies, kur bija pazudis aktieris Andris Lielais

© Gints Ivuškāns/F64

Pagājušā gada nogalē aktiera Andra Lielā draugi un paziņas bija satraukušies par viņa iespējamo pazušanu. Aktieris bija atslēdzis telefonu, izrakstījies no sociālajiem tīkliem un nekur nebija atrodams.

Digital Matter icon

"Privātā Dzīve" toreiz sazinājās ar viņa draugu - kinorežisru Viesturu Alksnīti, kurš izteica minējumus, ka aktieris varētu būt atgriezies Maskavā.

Lai nu kā toreiz bijis, tagad Andris Lielais apgalvo, ka viņš joprojām atrodas Latvijā un apsver dažādus darba piedāvājumus, vēstīts Zanes Piļkas-Karaļevičas rakstā "No aktiera tiesā piedzen parādus" izdevumā "Privātā Dzīve".

Pēc Krievijas iebrukuma Ukrainā, Andris Lielais pērn no Maskavas pārcēlās uz Latviju. Vasaras vidū viesojoties Neatkarīgās diskusiju raidījumā "Sarunas ar Veidemani" viņš apgalvoja, ka atgriezies Latvijā uz palikšanu. Visu interviju var noskatīties šeit:

Slavenības

Kāds amerikānis, kurš sociālajos tīklos izteica draudus dziedātājai Teilorei Sviftai, tika aizturēts īsi pirms viņas koncerta Vācijas pilsētā Gelzenkirhenē un tiks turēts apcietinājumā, līdz beigsies viņas koncerti Vācijā, ceturtdien paziņoja policija.

Svarīgākais