Seriāla "Vikingi" zvaigzne lepojas ar savām ukraiņu saknēm un publicē uzrunu

© Ekrānuzņēmums / Facebook

Seriāla "Vikingi" zvaigzne Katrīna Vinnika 24.februārī uzrunāja ukraiņus, izsakot atbalstu, raksta portāls "Unian".

Portāla "United24" lapā parādījās video, kurā Vinnika saka uzrunu ukraiņu tautai. Zvaigzne sacīja, ka pat iedomāties nevarēja, ka ukraiņus sagaida tādas kara šausmas.

"Es nekad, pat savos trakākajos sapņos, nevarēju iedomāties, ka mans ukraiņu mantojums, mana ģimene un draugi jau gadu tiktu pakļauti nemitīgiem uzbrukumiem. Es gribu teikt, ka es solidarizējos ar Ukrainu. Es lepojos ar savām ukraiņu saknēm," uzsvēra Vinnika.

Aktrise ir atbalstījusi Ukrainu kopš pilna mēroga kara pirmās dienas. Šodien viņa uzsvēra, ka pēc 365 dienu varonīgas cīņas nav mainījusi savas domas. Vinnika pauž solidaritāti un turpina atbalstīt Ukrainu.

Ukraiņu izcelsmes kanādiešu aktrise Katrīna Vinnika 2022.gada 17.februārī viesojās Kijivā, un publicēja fotogrāfijas, kurās pozē ar ukraiņu tautisko kreklu.

Slavenības

Derens Brauns, britu burvis, kurš ieguva slavu pēc TV šova Mind Control 2000. gadā, pēkšņi nokļuvis uzmanības centrā, kad uzmanība tika pievērsta viņa decembra ierakstam sociālajos tīklos par Keitu Midltoni, ziņo Newsweek.

Svarīgākais