Stendzenieks ar skarbiem vārdiem "noliek" Kariņu

© Ģirts Ozoliņš/F64

Reklāmas speciālists Ēriks Stendzenieks neskopojās ar skarbiem vārdiem, kas adresēti premjeram Krišjānim Kariņam, komentējot kādu video, kas izplatījies mikroblogošanas vietnē Twitter.

Video, kurā redzams Kariņa uzrunas fragments, samulsinājis daudzus Twitter lietotājus.

Video fragmentā premjers saka: "Iedomājamies kuģi ar sūci, nu, vispirms ir jāiztaisa sūce, tad jau var sākt runāt par to, ka var kaut kur mērķtiecīgi kuģot."

Twitter lietotāji neslēpa savu negatīvo nostāju, gan kritizējot premjeru, gan ironiski jautājot, vai iespējams iztulkot to, ko saka premjers.

Video piesaistījis arī Stendzenieka uzmanību.

"Aka, Krišjāni Kariņ. Padsmit gadi "tiesiskuma koalīcijas. Kariņš - Ekonimikas ministrs, pēc tam nu jau 4,5 gadus premjers. Tā sūce esi Tu un, lai ar kādu tamponu to aizbāztu - tas būs labāks un vismaz likvidēs "Sūciņu"."

Uz kāda komentētāja komentāru, ko Stendzenieks piedāvā, viņš atbild: "Jastartē, ko gan citu... Ir grūti nosēdēt uz karstas plīts minūti. Taču vēl grūtāk klausīties Kariņu, Levitu, Ašerādenu, Meņģelsoni 15 sek. Didzis Šmits būtu nobriedis, es teiktu, pēc gadiem 4."

Slavenības

Dziedātāja Agnese Rakovska pastāstījusi par nepatīkamu incidentu ar Latvijas Radio 2. Proti, dziesma, kuru viņa uzrakstījusi un izpilda kopā ar Normundu Zušu, netiks iekļauta "Muzikālās bankas" aptaujā.

Svarīgākais