Nopludinātos dokumentos krievu spiegi neglaimojoši raksturo Putinu

© AP/ SCANPIX/LETA

"Vladimirs Putins ir narcistisks melis, kuram nevar uzticēties," tā krievu spiegi izteikušies slepenos dokumentos, vēsta britu izdevums "The Sun".

Dokumentos FSB darbinieki norādījuši, ka Krievijas prezidentam ir "narcistiski traucējumi, iespējams, bērnības kompleksu dēļ," raksta medijs. Šobrīd viņam apkārt ir tādi cilvēki, kuri bērnībā viņu pašu izsmēja. V.Putins alkst pēc varas, teikts dokumentos.

"Putinam arī nevar uzticēties, jo viņš bieži melo - neuzņemas nekādu atbildību un nejūtas vainīgs par savu rīcību," skaidro medijs.

Kā norāda "The Sun", tad šī informācija viņiem kļuvusi pieejama pēc tam, kad kāds trimdā mītošs aktīvists dalījies ar Krievijas slepenā dienesta e-pasta sarakstēm un dokumentiem, kuros atklāts, ko patiesībā šie cilvēki domā par tirānu Kremlī.

Jau vēstīts, ka tuvojoties gadam kopš Krievijas atkārtotā iebrukuma Ukrainā vairākkārt jau izskanējis, ka Ukrainā, iespējams, sagaidāms kārtējais Krievijas uzbrukums.

Slavenības

Šovā “Slavenības. Bez filtra” Magones Liedeskalnas sētā sācies tracis! Kapteinis Reinis, atbraucot uz talku, ātri vien saprot, ka Magones istabās valda liels bardaks. Metoties to visu glābt, viņš nejauši atrod ko tādu, kas izraisa skarbākas domstarpības starp talciniekiem un pašu Magoni.

Svarīgākais