VIDEO: Covid-19 maina slavenu Krievijas režisoru līdz nepazīšanai

© Tass/Scanpix/LETA

Slavenais Krievijas režisors Ņikita Mihalkovs pirmo reizi pēc slimības uzkāpa uz teātra skatuves, spēlējot izrādē "12". Tomēr ne visi skatītāji uzreiz atpazina krievu režisoru. Mihalkovs zaudējis daudz svara un kļuvis pavisam citādāks.

Tik vēstīts, ka esot slimnīcā, Mihalkovs zaudēja aptuveni 12 kilogramus svara.

Fani ir šokēti par Ņikitas Mihalkova jauno izskatu un cenšas izdarīt pieņēmumus: vai nu viņam lomas dēļ tika izveidots īpašs grims, vai arī viņš pēdējā laikā laikā tik ļoti mainījies.

"Tas nevar būt, tas nav viņš, bet cits cilvēks!", "Iespējams, tas viss ir grims!", "Ņikita Sergejevičs ir vienkārši neatpazīstams - cita persona!" - komentāros raksta pārsteigtie skatītāji.

Režisors pēc saslimšanas ar koronavīrusu un smagas pneimonijas janvāra sākumā atradās reanimācijā, taču ārstiem izdevās viņu glābt.

Slavenības

Realitātes televīzijas šova zvaigzne Otema Krittendona pēkšņi nomira mājā, kurā viņa dzīvoja kopā ar saviem trim bērniem, māti un patēvu Henriko apgabalā, Virdžīnijā. 27 gadus veco zvaigzni bezsamaņā savā guļamistabā atrada viņas patēvs. Viņš izsauca ārstus. Viņi mēģināja glābt Otemu, veicot mākslīgo elpināšanu, taču visas viņu pūles bija veltīgas.

Svarīgākais