"Vai jums nav auksti?" Zelenskis izrāda sirsnīgas rūpes par Leienu

© AFP/SCANPIX/LETA

Ukrainas prezidents Volodimirs Zelenskis, kurš kopš Krievijas atkārtotā iebrukuma Ukrainā ne reizi vien saņēmis sirnsīgus vārdus par savu rīcību, sagaidot Eiropas Komisijas (EK) prezidenti Urzulu fon der Leienu Ukrainā, izrādījis īpašas rūpes.

Kā redzams vairāku pasaules mediju uzņemtajos kadros no tikšanās brīža, tad V.Zelenskis ne vien sirsnīgi sasveicinājies ar augstā amatā esošo viešņu, bet arī paguvis pajautāt, vai viņa, ierodoties uz tikšanos, nav auksti.

Jau vēstīts, ka aizvadītajā nedēļā Kijivā ieradās ne vien EK prezidente, bet vēl 15 citi Eiropas Savienības komisāri. Kā norāda ziņu aģentūra LETA, tad Ukrainas valdība nesen paziņoja, ka sagaida no ES ceļvedi, kā pēc iespējas ātrāk un veiksmīgāk sākt oficiālas sarunas par iestāšanos blokā.

Iestāšanās ir ļoti sarežģīts un ilgstošs process, kura ietvaros Ukrainai būs jāīsteno dažādas reformas un jāpielāgojas ES normām. Bieži vien no kandidātvalsts statusa iegūšanas līdz oficiālo sarunu sākšanai paiet vairāki gadi.

Slavenības

Kādreiz tik populārais radio dīdžejs Ēriks Loks beidzamajos gados meklējis visdažādāko darbu, taču vienmēr saņēmis atteikumus. Beidzot Ēriks ticis pie darba.

Svarīgākais