Avots: Putinu atkal "apciemojuši" ārsti

© Reuters/SCANPIX/LETA

Kāds vārdā nenosaukts avots atklājis, ka pēc tam, kad Krievijas diktators Vladimirs Putins sajuties vājš un noguris, viņu atkal "apciemojuši" ārsti.

Kā vēsta britu izdevums "The Sun", tad apgalvojumus par V.Putina veselības stāvokli pastiprina arī fakts, ka viņš ne reizi vien bijis redzams ar pamatīgu pampumu sejā un trīcošām kājām.

Laikrakstam "The Sun" nopludinātajos dokumentos apgalvots, ka V.Putinam ir aizkuņģa dziedera vēzis un Parkinsona slimība pirmajā stadijā. Kā liecina kādā "Telegram" kanālā ievietotā informācija, tad Krievijas diktatoram ārstu palīdzība bijusi nepieciešama pēc vizītes Volgogradā.

Jau vēstīts, ka pēc Krievijas atkārtotā iebrukuma Ukrainā V.Putins arvien retāk apmeklējis dažādas tikšanās, tā vietā šādos pasākumos piedaloties ar videozvana starpniecību. Reizēs, kad viņš parādījies publiski, bijis redzams, ka līdzās viņam atrodas nevis sabiedrības locekļi, bet gan nereti sagatavoti lomu aktieri, kas dažādos video, piemēram, ir dažādu profesiju pārstāvji.

Slavenības

Kāds amerikānis, kurš sociālajos tīklos izteica draudus dziedātājai Teilorei Sviftai, tika aizturēts īsi pirms viņas koncerta Vācijas pilsētā Gelzenkirhenē un tiks turēts apcietinājumā, līdz beigsies viņas koncerti Vācijā, ceturtdien paziņoja policija.

Svarīgākais