Meganai Mārklai un princim Harijam pienākuši grūti laiki

© Reuters/Scanpix/Leta

Princis Harijs ar sievu Meganu Mārklu un bērniem jau ilgstoši uzturās ASV. Pēc dažādu skandālu nākšanas gaismā, viņi nolēma pamest Lielbritāniju. Lai arī Lielbritānijā pāris tika plaši kritizēts, amerikāņi viņus "mīlēja".

Nu arī ASV pārim viss vairs nerit tik gludi. Amerikāņi sākuši skeptiskāk raudzīties uz Meganu Mārklu un princi Hariju, vēsta "The Sun".

ASV tika veikta aptauja, kuras rezultātos iezīmējās satraucoša tendence.

Sabiedriskās domas aptaujā tika noskaidrots, cik daudz cilvēku atbalsta šo pāri un kā viņus vērtē.

Pēc prinča Harija memurāra "Spare" izdošanas, viņa popularitāte strauji samazinājās. Ja iepriekš, decembrī, reitinga skalā viņš saņēma +38 punktus, tad tagad viņa reitings ir -7.

Popularitāte un atbalsts no sabiedrības samazinājies arī prinča Harija sievai Meganai Mārklai. Decembrī viņas reitings bija +23, bet janvārī jau -13.

Aptaujā tika noskaidrots arī tas, ka 37% amerikāņu, pēc prinča Harija grāmatas iznākšanas, viedoklis par karalisko pāri nav mainījies.

Aptaujā piedalījās 2000 ASV iedzīvotāji.

Slavenības

Derens Brauns, britu burvis, kurš ieguva slavu pēc TV šova Mind Control 2000. gadā, pēkšņi nokļuvis uzmanības centrā, kad uzmanība tika pievērsta viņa decembra ierakstam sociālajos tīklos par Keitu Midltoni, ziņo Newsweek.

Svarīgākais