Danilāns sašutis par algu pieaugumu politiķiem

© Gints Ivuškāns/ F64

Laikā, kad liela daļa sabiedrības mēģina savilkt galus, vairākumam valsts un pašvaldību sektora darbinieku algas no šā gada janvāra tiek būtiski palielinātas. Par to sašutumu neslēpj daudzi, tostarp, profesors Anatolijs Danilāns, vēstīts Laumas Lapsas, Edgara Orlova materiālā "Lielākas algas politiķiem - pareizi vai netaisnīgi?" izdevumā "Privātā Dzīve".

"Noteikti neesmu vienīgais, kurš spriež, ka valdniekiem nevajadzētu to lielāko algu. Viņi varbūt varētu pelnīt vairāk, bet briesmīgi lielu palielinājumu gan ne. Daudziem cilvēkiem tagad trūkst naudas un šis viss nav solīdi," saka Danilāns.

Viņš arī piebilst - skaidrs, ka pašiem politiķiem gan tas algas palielinājums patīk un atklāti saka - ja viņu ievēlētu Saeimā, viņš gan jau arī no lielas algas neatteiktos. "Kurš muļķis tad atteiktos, ja piedāvā?"

Slavenības

Jaunās kultūras ministres Agneses Lāces vīrs Pauls Miklasevičs uzvarējis TV šovā "Gandrīz ideāls randiņš", vēstīts Santas Sergejevas materiālā "Kultūras ministres vīrs - randiņu šova uzvarētājs" izdevumā "Kas Jauns".

Svarīgākais