Slavens mūziķis izsakās nievājoši par "Eirovīziju"

© ZUMAPRESS.com/Scanpix/Leta

Šobrīd Eiropas valstis sāk aktīvus sagatavošanās darbus maijā notiekošajam milzu notikumam "Eirovīzija". Pašlaik vairākās valstīs notiek mūziķu savstarpējā cīņa par to, kas varēs pārstāvēt savu valsti starptautiskajā konkursā. Īrijā cīņās par iespēju kāpt uz lielās "Eirovīzijas" skatuves iesaistījusies arī pankroka leģenda, bijušais grupas "Sex pistols" solists Džons Laidons ar savu jauno grupu "Public Image Ltd", vēsta "Daily Mail".

Par spīti tam, ka mūziķis šobrīd piedalās savas valsts vietējā atlasē, viņš konkursam velta visai neglaimojošus vārdus un to pamatīgi kritizē.

Īrijias nacionālajā raidstacijā "RTE Radio 1" mūziķis vaļsirdīgi atzina savas patiesās domas par konkursu.

"Tas ir absolūti šausmīgi, tās dziesmas, tas viss man šķiet pretīgi," intervijā sacīja Laidons.

Kā sacīja mūziķis, tad "Eirovīzija", viņaprāt, ir samākslots pasākums. "Es esmu dziesmu autors, uzstājos tiešraidē, un šī izrāde man šķiet tik samākslota."

3. februārī tiks noskaidrots, kurš iegūs tiesības pārstāvēt Īriju starptautiskajā dziesmu konkursā "Eirovīzija". Kā vēsta mediji, tad par iespēju kāpt uz "Eirovīzijas" skatuvi Īrijā sacenšas kopumā sešas dziesmas.

Slavenības

Kādreiz tik populārais radio dīdžejs Ēriks Loks beidzamajos gados meklējis visdažādāko darbu, taču vienmēr saņēmis atteikumus. Beidzot Ēriks ticis pie darba.

Svarīgākais