Reiniks jūtas neērti, uzdodot kādu jautājumu jaunām māmiņām

© Ģirts Ozoliņš/F64

Dziedātājs Lauris Reiniks vietnē "Tvitter" vēlas noskaidrot māmiņu domas kādā jautājumā

StJohn: Ko maina tā bēbīša dzimuma noskaidrošana? Vārdu - jā, lai zini, kā uzrunāt. Bet ko maina dz.? Izvēlēties komplimentus, atkarībā no tā, kādu dz. nosauc? "Spēcīgs puika" vai "skaista meitenīte". Vai "Līdzīgs X (atkarībā no dzimuma) vecākam"?

Luna: Uz Tevi, Lauri, domāju neviena māmiņa neapvainosies pat, ja par rozā debesmannā ieģērbtu bēbi prasīsi vai tas ir puika. Kopumā, ļoti no mammas garastāvokļa atkarīgs. Ar mammā kā ar bitēm… Man pārsvarā teica: cik jauka meitenīte... (man visi 3 puikas).

Ivo: Ja māte nav jēdzīgi gulējusi jau mēnesi tad jebkurš jautājums var būt liktenīgs.

Evija: Jautājums ir normāls, jo pēc izskata bieži tiešām nevar pateikt. Ja baidās puikam griezt matus, bieži izskatās pēc meitenes. Es skatos pēc apģērba vispirms :)

Vandra: Heheh, es nesen meita prasu, lai nosauc grupiņas foto visu meiteņus vārdus, pēc tam norādot uz “aizmirsto” biedreni. Un meita man tā pārmetoši: tas ir Matīss, mammu.

Linda: Nuuuu kad man paziņa uz ielas pateica ka tev loti skaista meitiņa, tad aizgāju un nogriezu savam Emilam skaistās, blondas matu cirtas! Un tad nožēloju! Jo kapec gan bija jāklausās kaimiņtantes viedoklis!

Slavenības

Raidījuma "Ģimene burkā" dalībnieku Graudiņu ģimenes mamma Kerkira ļoti mīl pilnveidot un dažādot savu augumu, arī šoreiz Kerkirai ir padomā kas īpašs un uz mūžu paliekošs - viņa ieradusies uztetovēt savu vārdu. Gatavojoties tetovēšanai, Kerkira kavējas atmiņās no pirmā randiņa ar vīru Edgaru, kurā viņš Kerkirai izteicis visai savādu lūgumu.