"Mums jāmeklē Zelenskis savā vidū"; soctīklos meklē Levita aizstājēju

© Dmitrijs SUĻŽICS, F64 Photo Agency

Šovasar noslēgsies Egila Levita pirmais termiņš Valsts prezidenta amatā. Pirms trīs gadiem Levitu amatā ievēlēja ar 61. koalīcijas deputāta atbalstu.

Tikmēr tauta izsaka savu redzējumu par vēlamo prezidentu.

Privileģetais: Pasarg dievs, tikai ne Obama!

JankaPipars: Marksists Obama? Cilvēks,kurš izprovocēja Putinu uz karu? Nopietni? Obama,kurš Putinu pat vārdos īsti nosodīt nevarēja? Njā. Par Zeļenski piekrītu

Jānis: Tāds var būt tikai TAUTAS VĒLĒTS prezidents, nevis kārtējais ieliktais "prezidenta izstrādājums".

Rūdolfs: Redzot ievēlētās Saeimas sastāvu, tad māc šaubas, ka beigās ievēlēs kaut ko sakarīgu. Būs beigās Ušakveidīgs prezidents.

Artis: Diemžēl pēc Vairas mums bijuši tikai, zatleri, bērziņi un vējoņi! Levits kaut nedaudz šo kaunu ir nomazgājis, bet piekritīšu, ka vienmēr var labāk!

Fēlikss: Nu gan tam vīrelim galīgs sviests paurī. Salīdzināja Zeļenski ar sarkano mēslu obamu, kurš lika pamatus rusņas iebrukumam Ukrainā!

Slavenības

20.jūlijā zemes klēpī guldīta bijusī Saeimas priekšsēdētāja un politiķe Ingrīda Latimira (Ūdre). Kā vēstīts Santas Sergejevas materiālā "Mūžības ceļā dodas singrā uzraudzībā" izdevumā "Kas Jauns", atvadīties no viņas uz Rīgas Kristus Piedzimšanas pareizticīgo katedrāli ļaudis plūda straumēm, kur viņus sgaiadīja aizgājējas vīrs, Lielbritānijas Tirdzniecības kameras valdes priekšsēdētājs Latvijā Gordons Latimirs un abi dēli.

Svarīgākais