"Gandrīz 35 000 eiro stundā", bijušais Lielbritānijas premjerministrs pelna neslikti

© Scanpicx

Kopš aiziešanas pensijā Lielbritānijas premjerministra amatā Boriss Džonsons ir bijis tikai vienkāršs parlamenta deputāts – ar ienesīgu nepilnas slodzes darbu: kā spīkers viņš nopelna gandrīz 35 000 eiro stundā, raksta portāls "Spiegel".

Bijušais Lielbritānijas premjerministrs Boriss Džonsons nopelnīja vairāk nekā 1 miljonu mārciņu no četrām runām laikā no oktobra līdz novembrim. Tā liecina jaunākie Parlamenta deputātu finanšu lietu reģistra dati.

Džonsonam kā pašreizējam deputātam ir jāziņo par ienākumiem, kas nav saistīti ar viņa darbu parlamentā, un tajā pavadītajām stundām. 58 gadus vecais vīrietis ir ticis pie aptuveni 30 000 mārciņu (gandrīz 35 000 eiro) stundas likmes.

Viņš saņēma 277 724 mārciņas tikai par runu Ņujorkā finanšu uzņēmumam "Centerview Partners".

Džonsons pēc virknes skandālu atkāpās no premjerministra amata septembra sākumā.

Slavenības

Megana Mārkla un princis Harijs tik tikko bija paziņojuši, ka strādā pie jauna "Netflix" projekta, kad internetā izcēlās skandāls. Tas, protams, ir saistīts ar karalisko ģimeni. Nelielā nākamā dokumentālā seriāla tīzerī Harijs atklāja sava vecākā brāļa rīcību, kas Meganu vienkārši noveda līdz histērijai, ziņo "Express".

Svarīgākais