"Mani atlaida, bet vismaz nepazemoja"; no "Rīgas mežiem" nākas aiziet Anitrai Toomai

© Dāvis Ūlands/F64

Pazīstamā vides aktīviste Anitra Tooma līdz šim strādāja SIA "Rīgas meži". "Šis posms manā dzīvē ir beidzies," vakar ar ierakstu "Facebook" dalījās A. Tooma.

"Mani atlaida. Bēdīgi. Bet nepazemoja - tas labi," mikroblogošanas vietnē "Twitter" vakar ierakst;ija A. Tooma.

Darba attiecību pārtraukšana notikusi uz abpusējas vienošanās pamata, noskaidrojis portāls 'Delfi".

Vides aktīviste Anitra Tooma daudziem Latvijā asociējas ne tikai ar zaļā dzīvesveida popularizēšanu, bet arī ar iespēju klausīties audioieraktā stāstus par Rīgas parkiem, ko ir izveidojusi un ierunājusi .

Uzzinājuši, ka Anitrai bijis jāaiziet no darba "Rīgas mežos", viņas talanta cienītāji bija apbēdināti.

Vineta: "Nekad agrāk nebiju pievērsusi uzmanību Rīgas parkiem tā, kā pēc Taviem ziņojumiem"

Baiba: "Ar Anitas rakstiem un darbību man likās, ka parki burtiski uzmirdz!"

Arta: " Rīgas parki vispirms asociējās ar Anitru un Anitra ar parkiem. Skumji, bet zinu, ka Anitrai piedāvās kur uzmirdzēt vēl spožāk"

Ilze: "Paldies Tev! Liels! Par radošumu, brīnumainajiem pastaigu audio stāstiem! Zināšanām, kuras no Tevis saņemu katrā sarunā. Un Tavu mīlestību uz kokiem, kociņiem, krūmiņiem, miziņām un lapiņām".

Mārīte: "Žēl, jo noteikti daļai no mums Rīgas meži tieši ar Jums asociējās. Ticu, ka viss labākais Jums vēl tikai priekšā!".

Slavenības

Raidījuma "Ģimene burkā" dalībnieku Graudiņu ģimenes mamma Kerkira ļoti mīl pilnveidot un dažādot savu augumu, arī šoreiz Kerkirai ir padomā kas īpašs un uz mūžu paliekošs - viņa ieradusies uztetovēt savu vārdu. Gatavojoties tetovēšanai, Kerkira kavējas atmiņās no pirmā randiņa ar vīru Edgaru, kurā viņš Kerkirai izteicis visai savādu lūgumu.