"Mani atlaida, bet vismaz nepazemoja"; no "Rīgas mežiem" nākas aiziet Anitrai Toomai

© Dāvis Ūlands/F64

Pazīstamā vides aktīviste Anitra Tooma līdz šim strādāja SIA "Rīgas meži". "Šis posms manā dzīvē ir beidzies," vakar ar ierakstu "Facebook" dalījās A. Tooma.

"Mani atlaida. Bēdīgi. Bet nepazemoja - tas labi," mikroblogošanas vietnē "Twitter" vakar ierakst;ija A. Tooma.

Darba attiecību pārtraukšana notikusi uz abpusējas vienošanās pamata, noskaidrojis portāls 'Delfi".

Vides aktīviste Anitra Tooma daudziem Latvijā asociējas ne tikai ar zaļā dzīvesveida popularizēšanu, bet arī ar iespēju klausīties audioieraktā stāstus par Rīgas parkiem, ko ir izveidojusi un ierunājusi .

Uzzinājuši, ka Anitrai bijis jāaiziet no darba "Rīgas mežos", viņas talanta cienītāji bija apbēdināti.

Vineta: "Nekad agrāk nebiju pievērsusi uzmanību Rīgas parkiem tā, kā pēc Taviem ziņojumiem"

Baiba: "Ar Anitas rakstiem un darbību man likās, ka parki burtiski uzmirdz!"

Arta: " Rīgas parki vispirms asociējās ar Anitru un Anitra ar parkiem. Skumji, bet zinu, ka Anitrai piedāvās kur uzmirdzēt vēl spožāk"

Ilze: "Paldies Tev! Liels! Par radošumu, brīnumainajiem pastaigu audio stāstiem! Zināšanām, kuras no Tevis saņemu katrā sarunā. Un Tavu mīlestību uz kokiem, kociņiem, krūmiņiem, miziņām un lapiņām".

Mārīte: "Žēl, jo noteikti daļai no mums Rīgas meži tieši ar Jums asociējās. Ticu, ka viss labākais Jums vēl tikai priekšā!".

Slavenības

Šovā “Slavenības. Bez filtra” Magones Liedeskalnas sētā sācies tracis! Kapteinis Reinis, atbraucot uz talku, ātri vien saprot, ka Magones istabās valda liels bardaks. Metoties to visu glābt, viņš nejauši atrod ko tādu, kas izraisa skarbākas domstarpības starp talciniekiem un pašu Magoni.

Svarīgākais