Gluzunovi ceļ trauksmi: viņu nepilngadīgajai meitai svešinieki sūta nepiedienīgas bildes

© Ekrānuzņēmums

Viens no mūsdienu vecāku uzdevumiem ir sekot savu atvašu aktivitātēm ne vien reālajā dzīvē, bet arī internetā. To, ka pret šo jautājumu nevajadzētu attiekties vieglprātīgi, pierāda kanāla 360TV raidījuma “Ģimene burkā” dalībnieku Elīnas un Artjoma Gluzunovu nesenā satraucošā pieredze. Viņu vecākā meita Anabella, vecākiem nezinot bija pamanījusies izveidot pat vairākus profilus. To saturā it kā nebija nekā “tāda”, tomēr, piemēram, video ar dejojošu meitenīti vienā noteiktā publikas daļā raisījuši pavisam nevēlamas asociācijas.

Anabellas tēti Artjomu šokējis jau tas, cik milzīgu skaitu sekotāju un skatījumu meitenes profils savācis nieka pāris mēnešos, un tas, cik aizdomīga šķietas daļa no šīs publikas. Taču vēl lielāks bija abu vecāku šoks, kad viņi uzzinājuši, kādas vēstules meitai mēdz pienākt.

“Kad es sāku pārbaudīt tās vēstules, ko viņa saņēma, tās bija šausmas! Pieauguši cilvēki, kas sūta mazam bērnam savu intīmo ķermeņa daļu fotogrāfijas un video! Ne tikai vīrieši, starp citu, sievietes arī. Prasa arī viņai atsūtīt to un šito! Nu kur vēl tālāk, tas nav normāli!”

Uz jautājumu, kādēļ tā rīkojusies slepus no vecākiem, Anabellas atbilde ir bērnišķīgi atbruņojoša - viņa esot gribējusi būt kā mamma - ar vairākiem kontiem un daudz, daudz sekotājiem.