Elizabete II pārsteidzoši reaģējusi uz ziņām par iebrucēju, kurš vēlējies viņu nogalināt

© Ilze Zvēra/ F64 Photo Agency

Savas dzīves laikā karaliene Elizabete II ne reizi vien izcēlusies ar ļoti smalku humoru. Kā vēsta izdevums "The Mirror" visai asprātīgu frāzi viņa izteikusi par cilvēku, kurš Ziemassvētkos ielauzies Vindzoras pils teritorijā un vēlējies viņu nogalināt.

2021.gada Ziemassvētku dienā Vindzoras pils teritorijā ielauzies ar arbaletu bruņots vīrietis. Brīdī, kad iebrucējs aizturēts, karaliene atradusies savās personīgajās telpās pils teritorijā.

Tobrīd viņa pilī gaidījusi princi Čārlzu un viņa sievu Kamillu. Brīdī, kad viņai paziņots par aizturēto iebrucēju, kurš apgalvojis, ka vēlējies nogalināt monarhi, karalienes Elizabetes II reakcija kā allaž bijusi visai neparasta. "Nu tas būtu atcēlis Ziemassvētkus, vai ne?" smejot par iebrucēja plāniem, norādījusi Elizabete II.

Jau vēstīts, ka šajā nedēļā britu tabloīdos parādījusies jauna informācija, kas liecina, ka vairākus mēnešus pirms nāves karaliene cīnijusies ar onkoloģisku saslimšanu un cietusi lielas sāpes.

Slavenības

Citi eksprezidenti laiku pa laikam parādās kādā publiskā pasākumā, taču par eksprezidentu Andri Bērziņu nekas nav zināms. Laumas Lapsas materiālā "Esmu laucinieks un tāds mūžam palikšu!" izdevumā "Privātā Dzīve" Bērziņš stāsta, ar ko patlaban nodarbojas.

Svarīgākais