Timma pēc sievas publiska komentāra metas aizstāvēt vīriešus

© Tass/Scanpix/LETA

Šī gada novembrī dziedātāja Anna Sedokova publicējusi video fragmentu, kurā publiski izteikusies, ka nesaprot vīriešus, kuri apgalvo, ka pēc septiņu gadu kopdzīves nebildina savu sirdsdāmu, jo krāj līdzekļus gredzenam. Aizstāvot vīriešus, komentāru pie šī ieraksta publicējis arī Annas vīrs Jānis.

"Ja sieviete, ar Tevi satiekas šos septiņus gadus, tad viņa Tevi precēs," komentārā norāda A.Sedokova. Viņai publiski atbildējis arī vīrs Jānis. "Es piekrītu, bet aizstāvot vīriešus piebildīšu, ka ne visas sievietes, acīmredzot to ir pelnījušas. Ne tikai vīriešos ir problēma - tas nozīmē, ka septiņu gadu laikā neesi dāvājusi kaut vienu nakti, lai vīrietis to atcerētos uz visu mūžu. Mana Aņa, īpašā, es viņu nevienam neatdošu, " ar humoru sievas izteicieniem atbildējis J.Timma.

Jau vēstīts, ka latviešu basketbolists Jānis Timma ar Annu Sedokovu apprecējās pirms 2 gadiem - 2020.gada septembrī.

Slavenības

Raidījuma "Ģimene burkā" dalībnieks Uģis Kuģis dalās iespaidos par sava dēla dzimšanas dienas svinībām, kas izcēlušās ar iespaidīgām izmaksām un vislabākajām krišnaītu tradīcijām. Uģis Kuģis atklāj, ka svinības bija rūpīgi plānotas, lai radītu neaizmirstamu pieredzi gan dēlam, gan viesiem.

Svarīgākais