Kariņa labā roka - Evika Siliņa - mulsina sabiedrību ar savām aktivitātēm sociālajos tīklos

© Romāns Kokšarovs/F64

Ministru prezidenta parlamentārā sekretāre, Saeimas deputāte Evika Siliņanvalsts svētku nedēļā teju ik dienas mikroblogošanas vietnē "Twitter" dalījās ar fotouzņēmumiem, kas radījuši neizpratni sabiedrībā.

Proti, Evika Siliņa bija ievietojusi momentuzņēmumus, kuros redzama Rīgas pareizticīgo katedrāle. Viens un tas pats skats, tikai uzņemts dažādās dienās - 12. okrobrī, 9. novembrī, 22. novembrī, 25. novembri.

"Tas ir skats ko redzu no sava darba kabineta MK ēkā loga. Katru rītu ejot uz darbu to es redzu," pēc saņemtajiem pārmetumiem tviterpublikai skaidroja E. Siliņa.

Tvitera lietotāji, kuri bija ievērojuši šos E. Siliņas tvītus, dalījās pārdomās:

"Diezin vai tas ir vienīgais, ko viņa pa logu var ieraudzīt. Un gan jau no rītiem arī ko citu redz. Ja jau tik liela vēlme sasveicināties ar Rīgu. Labrīt, Rīga";

"Vai man arī jāsāk skaitīt, cik reizes no darbavietas loga esmu fotografējusi Maskačku un kādas sazvērestīvas no šā fakta var izdomāt?";

"Un ja no darba kabineta loga būtu skats uz jau neesošo okupekli vai, piem., krievu armijas kapiem, tad katru dienu liktu arī to? Var taču aiziet uz ēkas otru pusi no kāda cita kabineta nofočēt Vērmanīti, piemēram. Vai pa ceļam uz darbu kādu skaistu skatu";

"Piedāvāju iedomāties, piemēram, Ukrainas vēstnieku, kurš tviterī redz, ka Latvijas augsta amatpersona ik rītu ietvīto baznīcas kupolus. Baznīcas, kas svētīja krievijas iebrukumu Ukrainā"

Slavenības

20.jūlijā zemes klēpī guldīta bijusī Saeimas priekšsēdētāja un politiķe Ingrīda Latimira (Ūdre). Kā vēstīts Santas Sergejevas materiālā "Mūžības ceļā dodas singrā uzraudzībā" izdevumā "Kas Jauns", atvadīties no viņas uz Rīgas Kristus Piedzimšanas pareizticīgo katedrāli ļaudis plūda straumēm, kur viņus sgaiadīja aizgājējas vīrs, Lielbritānijas Tirdzniecības kameras valdes priekšsēdētājs Latvijā Gordons Latimirs un abi dēli.

Svarīgākais