VIDEO: Premjers Kariņš Saeimā bļauj dusmās

© Ģirts Ozoliņš/F64

Opozīcijā esošās politiskās partijas "Latvija pirmajā vietā" deputāti, pēc visa spriežot, nokaitinājuši premjeru Krišjāni Kariņu tik tālu, ka viņam nācās pacelt balsi.

Deputātu Viļa Krištopana un Aināra Šlesera publicētajos video fragmentos redzams, kā opozīcija kritizē Kariņa valdību.

Tostarp, deputāti norādīja uz to, ka pēdējo gadu laikā Latvijā aizņēmusies pārāk daudz naudas un "iebraukusi lielos parādos".

Šie vārdi pamatīgi sadusmoja Kariņu, kas teju vai kliegdams pauda, ka nauda tika aizņemta, lai palīdzētu iedzīvotājiem.

Kā ziņots, novembra sākumā parlamentārieši apstiprināja 14.Saeimas pilnvaras visiem 99 sēdē reģistrētajiem deputātiem.

Stājoties amatā, deputāti deva svinīgo solījumu: "Es, uzņemoties Saeimas deputāta amata pienākumus, Latvijas tautas priekšā zvēru (svinīgi solu) būt uzticīgs Latvijai, stiprināt tās suverenitāti un latviešu valodu kā vienīgo valsts valodu, aizstāvēt Latviju kā neatkarīgu un demokrātisku valsti, savus pienākumus pildīt godprātīgi un pēc labākās apziņas. Es apņemos ievērot Latvijas Satversmi un likumus."

Vēlēšanās labāko rezultātu sasniedza "Jaunā vienotība", kura 14.Saeimā ieguvusi 26 mandātus, tai seko Zaļo un zemnieku savienība ar 16, "Apvienotais saraksts" ar 15, Nacionālā apvienība ar 13, "Stabilitātei!" ar 11, "Progresīvie" ar 10 un "Latvija pirmajā vietā" ar deviņiem mandātiem.

Slavenības

Šovā “Slavenības. Bez filtra” Magones Liedeskalnas sētā sācies tracis! Kapteinis Reinis, atbraucot uz talku, ātri vien saprot, ka Magones istabās valda liels bardaks. Metoties to visu glābt, viņš nejauši atrod ko tādu, kas izraisa skarbākas domstarpības starp talciniekiem un pašu Magoni.

Svarīgākais