FOTO: Latvijā ierodas Krievijas miljonārs

© AP/Scanpix/LETA

Londonā dzīvojošais Krievijas uzņēmējs Jevgēņijs Čičvarkins, kurš atklāti iestājas pret Vladimira Putina režīmu, atlidoja uz Latviju "brīvdienās".

Pēdējo reizi uzņēmējs Latvijā bija augusta beigās, kad viņš sarīkoja pikniku par godu Ukrainas neatkarības dienai. Pasākums notika Rīgā, Andrejostā, Ukraiņu palīdzības centrā Common Ground. Uz pikniku pulcējās vairāk nekā tūkstoš cilvēku.

Šoreiz piknika nebija. Jevgēņijs neatklāja savas vizītes mērķi Latvijā, viņš to vienkārši nosauca par "brīvdienām Rīgā".

Savā Instagram viņš publicēja vairākas fotogrāfijas, kas tapušas Latvijā.

Čičvarkins ir pazīstams ar savu pret Putinu vērsto nostāju un jau no paša kara sākuma aizstāv Ukrainu. Vienlaikus viņš kritizē Ukrainas varas iestāžu aicinājumu atņemt visiem krieviem vīzas uz Eiropu, par ko saņēmis daudz negatīvu atsauksmju no ukraiņiem. Taču tas nav ietekmējis viņa lēmumu turpināt finansiāli atbalstīt Ukrainas bruņotos spēkus un Ukrainas bēgļus.

Slavenības

Derens Brauns, britu burvis, kurš ieguva slavu pēc TV šova Mind Control 2000. gadā, pēkšņi nokļuvis uzmanības centrā, kad uzmanība tika pievērsta viņa decembra ierakstam sociālajos tīklos par Keitu Midltoni, ziņo Newsweek.

Svarīgākais