Galkins publicē ļoti aizkustinošus Pugačovai veltītus vārdus

© Tass/Scanpix/LETA

Krievu humorists Maksims Galkins sociālajā tīklā instagram publicējis ārkārtīgi sirsnīgus sievai veltītus vārdus.

"21 gadu kopā - mīlu Tevi, Alla Pugačova, mīlu Tevi pat vairāk nekā mūsu pirmajā gadā," sociālajā tīklā instagram pie abu kopbildes raksta M.Galkins.

Ieraksts komentēts vairāk nekā 7000 reižu, lielā daļā no komentāriem, veltot apsveikumus abām slavenībām.

Ziņu aģentūra LETA jau vēstīja, ka parodists un televīzijas raidījumu vadītājs Maksims Galkins, kurš izteicies pret karu Ukrainā, ir iekļauts Krievijas fizisko personu reģistrā, kuras pilda ārvalstu aģenta funkcijas.

remļa pārstāvis septembra sākumā paziņoja, ka Galkinam "skaidri nav par ceļam" ar pārējiem Krievijas pilsoņiem.

Galkins atrodas ārpus Krievijas. Pēc Krievijas pilna apjoma iebrukuma Ukrainā sākuma februāra beigās viņš atradās Izraēlā, kur savos koncertos asi kritizēja šo karu. Mākslinieks uzstājies arī ASV, Latvijā un Polijā.

Galkins sociālajos tīklos ir komentējis masu slepkavības Bučā un izteicies, ka karam nevar būt nekāda attaisnojuma.

Pēc tam viņam tika liegts ētera laiks Krievijas televīzijā. Masu mediji ziņoja, ka tam par iemeslu bija tieši Galkina izteikumi pret karu un ka viņš jau kara pirmajās dienās zaudējis reklāmu kontraktus.

Septembrī kļuva zināms, ka Galkina sieva Alla Pugačova ir atgriezusies Krievijā. Viņa nav nākusi klajā ar publiskiem paziņojumiem ar karu, bet sociālajos tīklos ir kritizējusi naida kurinātājus. Dziedātāja 3.septembrī bija klāt bijušā Padomju Savienības prezidenta Mihaila Gorbačova bērēs, bet vēlāk ierakstīja sociālajos tīklos, ka Gorbačovs "noraidīja vardarbību kā politikas un savas varas noturēšanas paņēmienu".

Krievijas Tieslietu ministrija, papildinot fizisko personu - "ārvalstu aģentu" reģistru, norādīja, ka Galkins nodarbojas ar politisku darbību, saņemot finansējumu vai cita veida palīdzību no Ukrainas. Pagājušajā nedēļā ar tādu pašu formulējumu reģistrā tika iekļauti žurnālisti Jūlija Latiņina un Maikls Naki, kā arī vēsturniece un pedagoģe Tamāra Eidelmane.

Kremļa pārstāvis Dmitrijs Peskovs 4.septembrī asi kritizēja Galkinu, kad žurnālisti Peskovam jautāja par viņa attieksmi pret māksliniekiem, kas pēc kara sākuma pameta Krieviju, bet tagad atgriežas. Šāda māksliniece ir Pugačova.

Svarīgākais