Lato Lapsa atklāj, ko domā par Gobzemu

© Foto kolāža/F64

"Aldis Gobzems ir gļēvs un melīgs mūdzis un draņķis, bet tas nebūt nenozīmē, ka viņa rakstītajā nav ļoti daudz nepatīkamas patiesības," mikroblogošanas vietnē "Twitter" raksta publicists Lato Lapsa.

Tieši šī iemesla dēļ viņš atbalstot to, ka portāls pietiek.com pārpublicē viņa feisbuka pārdomas. Piemēram, šodien Pietiek.com ir publicējis šādas Gobzema pārdomas.

“Patriotisms nav iet ar lāpu un piespraust karodziņu vienu nedēļu gadā. Patriotisms ir izaudzināt savus bērnus. Patriotisms ir pārstāt dzert. Patriotisms ir beigt būt skaudīgiem, izglītoties.

Patriotisms nav nedēļas gara butaforija. Patriotisms ir parasta ikdiena.

Nomest lieko svaru, lai ar sevi un savām sirds slimībām neapgrūtinātu medmāsiņu, kura jau tā ir pārstrādājusies. Un tādā garā. Džeks ar lāpu un karodziņu ir patriots, ja nerūpējas par saviem bērniem? Ir vai nav? Džeks, kurš pieliek mūli kā mērkaķis, ir patriots?," vietnē "Facebook" rakstīja Gobzems.

Slavenības

Aktrise un uzņēmēja Agnese Zeltiņa viesojas raidījumā “Kad viņas satiekas”, kur dalās savās pārdomas par greizsirdību attiecībās. Agnese atklāj, ka greizsirdība un neuzticība ir tikai daži no daudziem izaicinājumiem, ar kuriem attiecībās saskārusies.

Svarīgākais