FOTO: seriāla "Draugi" zvaigzne mainījies līdz nepazīšanai

© Reuters/Scanpix/LETA

Mets Leblāns, kurš slavenajā seriālā "Draugi" spēlēja skaisto Džoiju, pārsteidzis sabiedrību ar savu neseno parādīšanos publikas priekšā. Aktieris nemaz neizskatās pēc tā burvīgā pavedinātāja no komēdijas. Leblāns nebūt nav labākajā formā, jo iedzīvojies liekajā svarā.

Varbūt iemesls tam bija krīze viņa personīgajā dzīvē. Ir zināms, ka aktierim bija sarežģīta šķiršanās no sievas. Arī Leblāna karjeru nevar saukt par veiksmīgu, jo Džoija tēls ir kļuvis par augtsāko punktu viņa filmu karjerā.

AFP/Scanpix/LETA

Ārzemju prese aktieri nodēvēja par "tēviņu", kuram pietrūkst "alus", lai bildi būtu līdz galam "pabeigta". Tomēr Leblāna uzticīgie fani metās aizstāvēt savu favorītu, uzskatot, ka mediji pārāk pārspīlē problēmu un pārāk daudz runā par aktiera izskatu.

Slavenības

Andris un Liene Kiviči bieži nonāk sabiedrības redzes lokā. Diemžēl visbiežāk tieši dažādu nepatīkamu notikumu dēļ. Šoreiz sabiedrībā sašutuma vētru izsaukusi Kiviču vieglprātīgā, varētu pat teikt, nolaidīgā un bezatbildīgā attieksme pret saviem mājdzīvniekiem.

Svarīgākais