Atklāts, cik neveiklu brīdi vizītes laikā ASV reiz piedzīvojusi princese Diāna

© Reuters/SCANPIX/LETA

Lai gan pagājuši jau vairāk nekā 20 gadi kopš traģiskā autoavārijā dzīvību zaudēja Velsas princese Diāna, joprojām ar zināmu regularitāti britu tabloīdi ziņo par notikumiem, ko karaliskās ģimenes pārstāve piedzīvojusi dzīves laikā. Šoreiz īpaša uzmanību pievērsta princeses Diānas vizītei ASV.

Kā vēsta izdevums "Daily Star", tad reiz princese Diāna devusies vizītē uz ASV, kur par spīti tam, ka teju vienmēr atradusies starmešu gaismā, neveiklu brīdi piedzīvojusi tikšanās laikā ar tā brīža ASV prezidentu Ronaldu Reiganu.

Diāna piedalījusies oficiālajās pusdienās, kur tostu klātesošajiem teicis ASV prezidents. Tiesa, kā izrādās, tad viņš bijis tas, kura dēļ radusies ne pārāk patīkama situācija. Kā teikts publikācijā, tad viņš divas reizes pēc kārtas pamanījies nepareizi izrunāt princeses Diānas vārdu.

Pēc tam princese tikusies ar vairākām Holivudas zvaigznēm.

Slavenības

Derens Brauns, britu burvis, kurš ieguva slavu pēc TV šova Mind Control 2000. gadā, pēkšņi nokļuvis uzmanības centrā, kad uzmanība tika pievērsta viņa decembra ierakstam sociālajos tīklos par Keitu Midltoni, ziņo Newsweek.

Svarīgākais