Prinča Harija draugi ļoti neglaimojoši izsakās par Meganu Mārklu

© Reuters/SCANPIX/LETA

Kārtējo reizi britu tabloīdu lapas rotā stāsts par princi Hariju un viņa sievu Meganu Mārklu. Tiesa, šoreiz lielākā uzmanība pievērsta tieši Meganai Mārklai, kura saņēmusi ārkārtīgi neglaimojošus komentārus no vīra draugiem.

Publicists Toms Bovers savā jaunākajā grāmatā aprakstījis ne vien to, kā ar Meganu Mārklu tikusi iepazīstināta karaliskā ģimene, bet arī to, ko par prinča nu jau sievu domā viņa draugi.

Kā izrādās, tad Harija draugi bijuši šokēti par viņa attiecībām ar aktrisi, turklāt pirmā visu tikšanās bijusi ļoti neveikla, raksta "The Mirror".

Grāmatā norādīts, ka draugi skaidrojuši, ka Meganai Mārklai trūkst humora izjūtas, turklāt viņa izaicina katru, kura izteiktās domas nesakrīt ar viņas uzskatiem. "Kas ir ar viņu, Harijs ir pilnīgi traks!" tā pēc pirmās tikšanās ar slaveno aktrisi, norādījuši vairāki Harija draugi.

Slavenības

Pēc Eiropas Parlamenta (EP) vēlēšanu rezultātu paziņošanas soctīkli "uzsprāga" - teju katram bija savs viedoklis par vēlēšanu iznākumu. Viens no viedokļa paudējiem bija bokseris Kristaps Zutis.

Svarīgākais