Ārvalstu mediji nopludinājuši jaunu informāciju par Putina veselības stāvokli

© SCANPIX

Kopš Krievijas prezidents Vladimirs Putins militārajiem spēkiem deva pavēli 24. februārī iebrukt Ukrainā, par viņa veselību klīst visādas baumas. Ārvalstu medijos nopludinātie dokumenti apgalvo, ka V. Putins patiešām slimo ar Parkinsona slimību agrīnā stadijā un ar aizkuņģa dziedzera vēzi, vēsta Lietuvas TV3.

Rietumvalstu žurnālisti un amatgpersonas ne reizi vien izteikušies par Putina veselības stāvokli, tostarp bijušais Lielbritānijas izlūkdienesta MI6 vadītājs Ričards Dārlovs apgalvoja, ka Krievijas līderis veselības problēmu dēļ varētu tikt nosūtīts uz sanatoriju.
Kremlim pietuvināts Krievijas izlūkdienestu avots laikrakstam "The Sun" apstiprinājis, ka Putinam diagnosticēta Parkinsona slimība agrīnā stadijā un aizkuņģa dziedzera vēzis. "Es varu apstiprināt, ka viņam ir diagnosticēta Parkinsona slimība agrīnā stadijā, taču tā jau progresē," "The Sun" sacīja avots no Krievijas drošības dienestiem.
"Putinam regulāri tiek injicēti steroīdi un novatoriski pretsāpju līdzekļi," viņš piebilda.
Kremļa amatpersonas pastāvīgi noliegušas, ka viņam būtu veselības problēmas. Putins jau sen ir lepojies ar savu "spēcīgā vīra" tēlu, taču viņa dramatiskās pārmaiņas pēdējos gados ir izraisījušas pieņēmumus, ka viņš varētu slimot ar kādu nopietnu kaiti.

Svarīgākais