Krievijas aktrise: Gazmanova dzīvoklim Jūrmalā pircēju nebūs

© Tass/Scanpix/LETA

Krievijas aktrise Tatjana Vedeņejeva pastāstīja, kas notiek ar viņas dzīvokli Latvijā, kā arī atcerējās par dziedātāja Oļega Gazmanova īpašumu Jūrmalā.

Tatjanai Vedeņejevai Latvijā pieder dzīvoklis, ko viņa saņēma mantojumā, kā arī mājoklis Francijā, ko viņai uzdāvināja bijušais vīrs uzņēmējs Jurijs Begalovs.

"Man ir konts: kamēr tur ir nauda, ​​varu samaksāt par šiem diviem dzīvokļiem komunālos rēķinus. Kad līdzekļi beigsies, radīsies lielais jautājums: ko darīt tālāk?" pauž 69 gadus vecā māksliniece.

Līdzīgā situācijā nonācis arī dziedātājs Oļegs Gazmanovs, kuram Vladimira Putina atbalsta dēļ tika piemērotas sankcijas. Tagad mākslinieks nevar pārdot dzīvokli Jūrmalā.

"Dzīvokli, kas ir Gazmanovam Jūrmalā, es domāju, ka parasts cilvēks nevar nopirkt. Un tie, kam ir nauda, ​​jau sen visu nepieciešamo ir iegādājušies lētāk. Latvija nav tik bagāta valsts. Tur nav tik daudz cilvēku, lai viņi varētu nopirkt dzīvokļus," sacīja Vedeņejeva, piebilstot, ka, viņasprāt, pateicoties krieviem, savulaik sācis attīstīties nekustamo īpašumu tirgus Latvijā.

Svarīgākais