Uģis Kuģis atzīst, ka nebija plānojis, ka komunālie pakalpojumi būs tik dārgi

© Ekrānšāviņš no video

Šajā rudenī liela daļa Latvijas iedzīvotāju saskaras ar jaunu realitāti - krietni pieaugušas ne vien pārtikas cenas veikalos, bet arī maksa par elektrību, gāzi un citiem komunālajiem pakalpojumiem. Arī raidījuma "Ģimene burkā" dalībnieks Uģis Kuģis atzīst, ka nebija plānojis, ka komunālie pakalpojumi būs tik dārgi.

Kā raidījumā atklāj Uģis Kuģis, tad 90 kvadrātmetrus lielais miteklis tiek apsildīts ar gāzi. Tiesa, dzīvoklī esot arī kamīns, tomēr tas, vai šāds apkures veids būtu izdevīgāks raisa pārdomas, jo pieaugušas cenas arī par malku.

Uģis Kuģis arī rēķina, ka jau šobrīd par mitekli komunālo pakalpojumu rēķina summa sasniedz 400 eiro. "Tas nebija plānots manā dzīvē. Es nebiju ieplānojis, ka būs tik augsti komunālie maksājumi," norāda ģimenes galva.

Viņš arī neslēpj, ka, viņaprāt, jāatrod papildu darbs, lai varētu samaksāt par gāzi. "Tie ir lieki 300, 400 eiro. Es domāju, ka ziemā būs ļoti daudz Bolt izvadātāju," skaidro U.Kuģis.

Slavenības

TV personība un influencere Katrīne Vasiļevska viesojas raidījumā “Kad viņas satiekas”, kur pastāsta par šķiršanos ar savu meitu tēvu. Katrīne atklāj, ka meitas savu tēvu ne tikai nesatiek, bet arī nesaņem no viņa nekādu finansiālu palīdzību.

Svarīgākais