Atklāts Elizabetes II ilgā mūža noslēpums

© Romāns Kokšarovs

Lielbritānijas karaliene Elizabete II nomira 97 gadu vecumā. Eksperti uzskata, ka Lielbritānijas karaliene tik ilgi nodzīvoja, pateicoties saviem labajiem ieradumiem, raksta Topnews.

Viņa bieži atpūtās - vairākas nedēļas pavadīja Balmoralas pilī Skotijā. Tur viņa daudz laika pavadīja ārā.

Elizabete II pati pastaigājās ar suņiem - viņas mūžā bija vairāk nekā 30 suņu, kas ļāva uzturēt labu fizisko formu.

Karaliene piedalījās izjādēs - līdz 95 gadu vecumam viņa kāpa zirga mugurā un bija sarūgtināta, kad viņai vecuma dēļ tas tika aizliegts.

Karalienei bija laimīga laulība, viņa bija precējusies ar princi Filipu 73 gadus. Pētījumi liecina, ka spēcīga laulība var samazināt demences risku un pagarināt dzīvi.

Karaliene bija noskaņota pozitīvi, nepievērsa lielu uzmanību pagātnes nelaimēm, negatīvām jūtām, emocijām un uzskatīja, ka ir "jābauda" jebkuri pienākumi.

Elizabete II deva priekšroku vienkāršam ēdienam, tostarp grilētām un tvaicētām zivīm, grilētiem dārzeņiem, vistas salātiem.

Karaliene dienu sāka ar tasi karstas tējas ar pienu un cepumiem. Karaliene neēda ķiplokus, makaronus, rīsus un kartupeļus, bet viņa dievināja tumšo šokolādi.

Mēreni Karaliene dzēra alkoholu - glāzi šampanieša, džinu.

Slavenības

Aktrise un uzņēmēja Agnese Zeltiņa viesojas raidījumā “Kad viņas satiekas”, kur dalās savās pārdomas par greizsirdību attiecībās. Agnese atklāj, ka greizsirdība un neuzticība ir tikai daži no daudziem izaicinājumiem, ar kuriem attiecībās saskārusies.

Svarīgākais