Zigmars Liepiņš stāsta par cīņu ar vēzi

© F64

Komponists Zigmars Liepiņš savā grāmatā "Mūzaīka" pieskaras arī pavisam privātiem dzīves momentiem - savai veselībai, vēstīts Evijas Kalnbērzas materiālā "Savā grāmatā sadod sukas daudziem" izdevumā "Privātā Dzīve".

Liepiņš atceras, ka pēc radio SWH pārdošanas vairākus gadus vadīja dzīvi, par ko kovida laikā var tikai sapņot - bija absolūta brīvība, viņš ceļoja, rakstīja mūziku.

"Bet tad, kad tā sāc justies, Lielais Lēmējs atsūta vienu pārbaudījumu pēc otra. Vispirms jau sākās dīvainas redzes problēmas (..) Nonācu līdz sarežģītai operācijai, kuru veica Londonā. Un gadu vēlāk, rutīnas izmeklējumā, tika atklāta karcinoma nierē. Tautas valodā - vēzis," pauda Liepiņš.

Tas bija 2013.gadā un Liepiņam nekavējoties tika veikta operācija, izoperēta niere.

Viņš gan neļāvies iekrist sevis žēlošanā un pēc pieciem mēnešiem parakstījis līgumu par darbu Nacionālajā operā.

Slavenības

Raidījuma "Ģimene burkā" dalībnieku Graudiņu ģimenes mamma Kerkira ļoti mīl pilnveidot un dažādot savu augumu, arī šoreiz Kerkirai ir padomā kas īpašs un uz mūžu paliekošs - viņa ieradusies uztetovēt savu vārdu. Gatavojoties tetovēšanai, Kerkira kavējas atmiņās no pirmā randiņa ar vīru Edgaru, kurā viņš Kerkirai izteicis visai savādu lūgumu.